Reset Setting Change contrast to brightChange contrast to originalChange contrast to darkChange to thin layoutChange to default layoutChange to wide layoutChange font size to lower sizeChange font size to original sizeChange font size to large size
T
T
T
T
T
T
Portal Rasmi
KERAJAAN NEGERI SELANGOR
 
selangorSELAMAT DATANG [ TUTUP X ]
KE PORTAL RASMI
KERAJAAN NEGERI SELANGOR

SERTAI KAJIAN KEPUASAN 
PELANGGAN PEJABAT
SUK SELANGOR

KLIK/SCANqr kajian pelanggan suk


SERTAI KAJIAN KEPUASAN 
PELANGGAN PORTAL SELANGOR
KLIK/SCAN
qr kajian pelanggan portal
 

Anugerah Perkhidmatan Cemerlang 2017

anugerah cemerlang anugerah cemerlang 
 
SENARAI NAMA PENERIMA  
MAJLIS ANUGERAH PERKHIDMATAN CEMERLANG TAHUN 2017 
 
KETUA JABATAN 
 
1. YB Dato’ Nik Suhaimi bin Nik Sulaiman 
Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor 
Kamar Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor 
 
2. YBhg. Dato’ Mazalan bin Md Noor 
Timbalan Setiausaha Kerajaan (Pengurusan) 
Pejabat Setiausaha Kerajaan Negeri Selangor 
 
3. YBhg. Dato’ Puasa bin Md Taib 
Yang DiPertua 
Majlis Perbandaran Sepang 
 
4. YBhg. Dato’ Amirul Azizan bin Abd Rahim 
Pegawai Daerah 
Pejabat Daerah Dan Tanah Gombak 
   
SENARAI NAMA PENERIMA  
MAJLIS ANUGERAH PERKHIDMATAN CEMERLANG TAHUN 2017 
 
PEJABAT SETIAUSAHA KERAJAAN NEGERI SELANGOR 
 
1. Encik Mohd Ikram bin Seri @ Rahimi 
  Ketua Penolong Setiausaha (Kewangan) 
  Bahagian Khidmat Pengurusan 
 
2. Puan Tarina binti Tajul Urus  Pegawai Teknologi Maklumat 
  Bahagian Teknologi Maklumat 
 
3. Puan Nik Azlina binti Nik Mohamad Ravi 
  Penolong Pengarah 
  Seksyen Makro Dan Penswastaan 
 
4. Puan Siti Sarah binti Abu Samah 
  Penolong Pengarah 
  Seksyen Sektoral 
 
5. Puan Nurmala binti Saaman 
  Penolong Setiausaha 
  Bahagian Korporat 
 
6. Puan Nur Mala binti Mansur 
  Penolong Setiausaha 
  Bahagian Pengurusan Sumber Manusia 
 
7. Puan Farah Adrina binti Rahman 
  Akauntan 
  Pejabat Dewan Negeri Selangor 
 
8. Encik Khairulsallehin bin Abu Shah  Penolong Setiausaha 
  Bahagian Pengurusan Sumber Manusia 
 
9. Encik Muhammad Haziq bin Hashim 
  Pegawai Undang-Undang 
  Kamar Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor 
 
10. Encik Khairiamri bin Ahmad 
  Pegawai Hal Ehwal Islam 
  Jabatan Mufti Negeri Selangor 
 
11. Encik Khairul Jahrin bin Nasri 
  Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam 
  Jabatan Mufti Negeri Selangor 
 
12. Puan Rosnah binti Miskan 
  Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 
  Bahagian Teknologi Maklumat 
 
13. Encik Mohd Shahrizal bin Md Katan 
  Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 
  Bahagian Teknologi Maklumat 
 
14. Puan Siti Hajar binti Abd Rahman  Penolong Pegawai Tadbir 
  Bahagian Khidmat Pengurusan 
 
15. Encik Muhammad Nasir bin Hamir  Penolong Pegawai Tadbir 
  Bahagian Pengurusan Sumber Manusia 
 
16. Puan Nordalia binti Mohd Yusof Penolong Pegawai Tadbir 
Seksyen Pihak Berkuasa Tempatan 
 
17. Puan Suhana binti Surani  Penolong Pegawai Tadbir 
  Seksyen Sektoral 
 
18. Puan Noor Syafiqah binti Mohd Sumali 
  Penolong Pegawai Tadbir 
  Unit Integriti 
 
19. Puan Hidayatulaiza binti Mokhtar  Penolong Pegawai Tadbir 
  Unit Pengurusan Bencana 
 
20. Puan Izarohayu binti Ishak  Penolong Jurutera 
  Bahagian Khidmat Pengurusan 
 
21. Encik Mohd Saifull bin Baharuddin 
  Penolong Jurutera (Awam) 
  Seksyen Agihan Dan Pembangunan 
 
22. Puan Norfariza binti Daud 
  Penolong Pegawai Penerangan 
  Bahagian Korporat 
 
23. Encik Badrul Hisham bin Suin  Ketua Pembantu Tadbir 
  Bahagian Khidmat Pengurusan 
 
24. Puan Siti Asnidar binti Ali Amran
Ketua Pembantu Tadbir
Bahagian Pengurusan Sumber Manusia 
 
 
25. Puan Sulasmiwati binti Satari 
  Ketua Pembantu Tadbir 
  Bahagian Audit Dalam 
 
26. Puan Rosenah binti Juli 
  Ketua Pembantu Tadbir 
  Jabatan Mufti Negeri Selangor 
 
27. Puan Siti Fairus binti Mahd Sah 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
  Pejabat Dewan Negeri Selangor 
 
28. Puan Siti Zainon binti Sukan  Pembantu Setiausaha Pejabat 
  Pejabat Timbalan Setiausaha Kerajaan (Pembangunan) 
 
29. Puan Norazni binti Mohd Ali 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
  Bahagian Pengurusan Sumber Manusia 
 
30. Puan Nor Aqila Shakira binti Mohamad Nasir  Pembantu Tadbir (P/O) 
  Bahagian Pengurusan Sumber Manusia 
 
31. Puan Siti Nur Ain binti Mohd Shukor  Pembantu Tadbir (P/O) 
  Bahagian Pengurusan Sumber Manusia 
 
32. Puan Norhaffadila binti Ahmad Munir Pembantu Tadbir (P/O) 
Bahagian Pengurusan Sumber Manusia 
PEJABAT SETIAUSAHA KERAJAAN NEGERI SELANGOR
 
33. Puan Noorbayah binti Mohd Saari 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
  Bahagian Pengurusan Sumber Manusia 
 
34. Puan Siti Hawa binti Ahmad 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
  Bahagian Pengurusan Sumber Manusia 
 
35. Encik Ahmad Azwan bin Othman 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
  Bahagian Korporat 
 
36. Puan Siti Ngaliah binti Parlan  Pembantu Tadbir (P/O) 
  Pejabat Menteri Besar Selangor 
 
37. Encik Muhammad Effendy bin Roslan 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
  Seksyen Makro Dan Penswastaan 
 
38. Puan Daiyan Farhanah binti Ahmad 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
  Seksyen Pihak Berkuasa Tempatan 
 
39. Puan Norafidah binti Yaacob 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
  Seksyen Sektoral 
 
40. Puan Norhidayah binti Mohd Nor 
Pembantu Tadbir (P/O) 
Seksyen Sektoral 
 
41. Puan Wan Norehan binti Wan Busu 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
  Kamar Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor 
 
42. Puan Nurul Iszyana binti Mohd Yusof 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
  Unit MMKN 
 
43. Puan Suhaiza binti Amin 
  Pembantu Tadbir (Kew.) 
  Seksyen Pihak Berkuasa Tempatan 
 
44. Puan Noor Amilina binti Muhammad Kamal  Pembantu Tadbir (Kew.) 
  Suruhanjaya Perkhidmatan Awam Negeri Selangor 
 
45. Encik Mohd Salim bin Manaf  Pembantu Penguatkuasa 
  Bahagian Khidmat Pengurusan 
 
46. Encik Muhammad Shahrul Azrie bin Jaidi 
  Pembantu Penguatkuasa 
  Unit Pengurusan Bencana 
 
47. Encik Azmi bin Mohamed Ain  Pembantu Kemahiran 
  Bahagian Khidmat Pengurusan 
 
48. Encik Batwarudin bin Abdul Wahab Pemandu Kenderaan 
Bahagian Khidmat Pengurusan 
 
49. Encik Ainisram bin Ramli  Pengawal Keselamatan 
  Bahagian Khidmat Pengurusan 
 
50. Encik Mazlan bin Mohd Tahil  Pengawal Keselamatan 
  Bahagian Khidmat Pengurusan 
 
51. Puan Siti Anisah binti Azizan  Pembantu Operasi 
  Bahagian Khidmat Pengurusan 
 
52. Puan Noor Hariyanti binti Abd Ghani 
  Pembantu Operasi 
  Bahagian Khidmat Pengurusan 
 
53. Puan Norsahana binti Badri  Pembantu Operasi 
  Bahagian Khidmat Pengurusan 
 
54. Puan Hasnah binti Chik 
  Pembantu Operasi 
  Bahagian Pengurusan Sumber Manusia 
 
55. Encik Asnawi bin Miswan  Pembantu Operasi 
  Bahagian Teknologi Maklumat 
 
56. Encik Rosli bin Harun 
Pemandu Kenderaan 
Pejabat YB Setiausaha Kerajaan Negeri Selangor 
 
57. Encik Khairil Nazmi bin Ahmad Zohari 
  Pemandu Kenderaan 
  Bahagian Khidmat Pengurusan 
 
58. Encik Muhammad Khairi bin Abdullah Sani 
  Pemandu Kenderaan 
  Pejabat Menteri Besar Selangor 
   
 
PERBENDAHARAAN NEGERI SELANGOR 
 
 
1. Encik Muhammad Hafiz bin Abdul Shukor 
  Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 
 
2. Encik Hizbullah bin Ishamuddin 
  Penolong Akauntan 
 
3. Puan Noor Akmar binti Sulaiman 
  Penolong Akauntan 
 
4. Puan Nur Atika binti Roslan 
  Penolong Pegawai Tadbir 
 
5. Puan Masitah binti Hashim 
  Pembantu Akauntan 
 
6. Puan Halijah binti Rashid 
  Pembantu Tadbir (Kew.) 
 
7. Encik Mohd Rizal bin Saion 
  Pembantu Tadbir (Kew.) 
 
8. Puan Zanariah binti Mohd Sani 
  Pembantu Tadbir (Kew.) 
 
9. Encik Ahmad Rusdy bin Ahmad Zaki 
  Pembantu Tadbir (Kew.) 
 
10. Puan Sharifah binti Mohamad Ali 
  Pembantu Tadbir (P/O) PERBENDAHARAAN NEGERI SELANGOR 
 
11. Puan Rastanurrah Noor binti Abd Rasif 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
12. Encik Mohd Harith bin Khamaruddin 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
13. Encik Mohd Saiful Nizan bin Baharudin 
  Pembantu Tadbir (Kew.) 
 
14. Encik Mohd Zairil bin Abd Manaf 
  Pembantu Tadbir (Kew.) 
 
15. Encik Mohammad Noor bin Rapie 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
16. Cik Mahfuzah binti Ghazali 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
17. Cik Nur Sakinah binti Mohd Nun Chanifah 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
18. Encik Mohd Shahfaruddin bin Harun 
  Pemandu Kenderaan 
      
   
PEJABAT TANAH DAN GALIAN NEGERI SELANGOR 
 
1. Encik Yusri bin Zakariah
Timbalan Pengarah (Pendaftaran) 
 
2. Encik Mohd Azhar bin Mohd Daud
Ketua Penolong Pengarah 
 
3. Puan Liyana binti Zainudin
Penolong Pengarah 
 
4. Encik Syafianza Azwan bin Shaiful Bahri
Penolong Pengarah 
 
5. Puan Ezrin Edzuin binti Kamaruddin
Pegawai Teknologi Maklumat 
 
6. Puan Jamaliah binti Zaini
Pegawai Penilaian 
 
7. Encik Ahmad Syukry bin Sulaiman
Penolong Pegawai Tanah 
 
8. Puan Nurliana Aqilah binti Yunus
Penolong Pegawai Tanah 
 
9. Puan Nurul Murni binti Suryani
Penolong Pegawai Tadbir 
 
10. Puan Jurina binti Adnan 
  Penolong Akauntan 
 
11. Encik Mohd Jeffry bin Omar 
  Penolong Pegawai Tadbir 
 
12. Puan Nashratul Nur binti Mohd Musaddin 
  Penolong Pegawai Tadbir 
 
13. Puan Rabiatul Adawiyah binti Mastor 
  Penolong Pegawai Tanah 
 
14. Encik Mohd Fairul bin Mohd Rosdi 
  Penolong Pegawai Tadbir 
 
15. Encik Mohamed Syahid bin Mohamed Yunus 
  Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 
 
16. Puan Norsohana binti Ab Solah 
  Penolong Pegawai Tadbir 
 
17. Puan Rohayu binti Suhaimi 
  Penolong Akauntan 
 
18. Puan Noorisah binti Abdul Aziz 
  Ketua Pembantu Tadbir 
 
19. Encik Rasid bin Umar 
  Ketua Pembantu Tadbir 
 
20. Puan Bangajam A/P Ian Dhurah 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
21. Puan Umi Amirah binti Hassan 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
22. Puan Zarifah binti Mustafa 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
23. Puan Siti Rahimah binti Rosnan 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
24. Puan Hafiza binti Mohammed Awam 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
25. Puan Azreza binti Razaly 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
26. Puan Nezzirea Shah binti Muhamad Jaiz 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
27. Puan Siti Nurliza binti Zulkafri 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
28. Encik Muhammad Farid bin Ahmad Khizari 
  Pembantu Operasi 
 
29. Encik Mohamaad Izuwan bin Sharif 
  Pembantu Operasi 
 
30. Encik Hayan bin Haliddin 
  Pembantu Operasi 
 
 
SENARAI NAMA PENERIMA  
MAJLIS ANUGERAH PERKHIDMATAN CEMERLANG TAHUN 2017 
 
 
PEJABAT DAERAH DAN TANAH GOMBAK 
 
 
1. Encik Mohd Shahril bin Yaakob 
  Penolong Pegawai Daerah 
    
2. Encik Mohd Adib bin Mohd Arshad 
  Penolong Pegawai Daerah 
 
3. Puan Siti Norlela binti Tasuki @ Dasuki 
  Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 
 
4. Puan Siti Fariza binti Mohd Yaacob 
  Penolong Pegawai Tadbir 
 
5. Encik Mohamad Ariff bin Nurudin 
  Penolong Pegawai Tanah 
 
6. Puan Saizatul Aizan binti Shaharom 
  Pembantu Setiausaha Pejabat 
 
7. Puan Zahirah binti Johari 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
8. Puan Maimunah binti Mohd Yusof 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
9. Puan Aimi Atiqah binti Mohd Jamari 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
10. Puan Hamizah binti Mohd Salim 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
11. Encik Mohd Shahrul Izudin bin Abdul Hamid 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
12. Puan Shahrizad binti Daud 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
13. Puan Suria Ferdah binti Anin 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
14. Puan Nurul Farhana binti Muhamad Radhi 
  Pembantu Tadbir (Kew.) 
 
15. Encik Muhammad Syahidon bin Miswan 
  Pembantu Operasi 
 
16. Puan Nora binti Ayob 
  Pembantu Operasi  
   
 
SENARAI NAMA PENERIMA 
 
LEMBAGA PERUMAHAN DAN HARTANAH NEGERI SELANGOR 
 
 
1. Puan Normaliza binti Md Rayis 
  Ketua Penolong Pengarah 
 
2. Encik Mohd Azuan bin Sharani 
  Penolong Pengarah 
 
3. Puan Suhaina binti Soran 
  Penolong Pegawai Tadbir 
 
4. Puan Noor Azzurin binti Mohd Mokhlas 
  Penolong Jurutera 
 
5. Puan Netty Akmaliza Idha binti Mawati 
  Penolong Pegawai Tadbir 
 
6. Puan Hatimah binti Hussin 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
7. Encik Mohd Firdaus bin Mohd Ali 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
8. Encik Mohammad Fattah bin Mat Nor 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
9. Puan Norhaziah binti Abu Hassan 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
10. Puan Norhisham binti Marhanang 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
11. Puan Masrah binti Ismail 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
SENARAI NAMA PENERIMA
 
PERBADANAN ADAT MELAYU DAN WARISAN NEGERI SELANGOR 
 
 
1. Puan Haslinda binti Ismail 
  Penolong Kurator 
    
2. Puan Aznizah binti Kamisan 
  Penolong Kurator 
 
3. Puan Nor Hazita binti Mohd Sumali 
  Pembantu Muzium 
 
4. Encik Nor Akmal bin Omar 
  Pembantu Muzium 
 
5. Encik Ammar bin Abdul Shukur 
  Pembantu Tadbir (P/O) 
 
6. Puan Nurul Fatihah binti Rahan 
  Pembantu Akauntan 
 
7. Puan Affiliea binti Abdul Khalid 
  Pegawai Khidmat Pelanggan 
 
8. Encik Reeza Radzi bin Rosnan 
  Jurufotografi  
 
9. Puan Siti Nor Iffah binti Sabri 
  Artis Budaya 
 
10. Encik Zailan bin Rasid  Ahli Muzik  
   
SENARAI NAMA PENERIMA 
 
MAJLIS SUKAN NEGERI SELANGOR 
 
 
1. Puan Yusnaiza Noor binti Mohd Yosoff 
  Penolong Pegawai Belia & Sukan 
 
2. Encik Muhammad Haziq bin Zuhair 
  Penolong Pegawai Belia & Sukan 
 
3. Puan Zhareen Sofia binti Shaifuddin 
  Pembantu Tadbir (Kew.) 
 
4. Encik Mohd Faruzee bin Rosilan 
  Juruteknik Komputer 
 
5. Encik Rohaizad bin Sahrani 
  Pemandu Kenderaan 
 
 
Sumber : Bahagian Pengurusan Sumber Manusia, Pejabat Setiaushaa Kerajaan Negeri Selangor

Kemaskini pada 2018-08-07 11:10:05 daripada Administrator

  •  
  • Print
  • Email this page